Get Adobe Flash player

Wynajem

                    

 

WARUNKI WYNAJMU

Cena wynajmu obejmuje : profesjonalną obsługę urządzeń oraz uczestników imprezy, montaż i demontaż urządzeń, ubezpieczenie OC dla korzystających oraz transport do miejsca imprezy do 40 km (powyżej 40 km od Jelenia Góry doliczany jest koszt transportu).

 

ZAMÓWIENIA

Zamawiając wynajęcie urządzeń należy podać termin planowanej imprezy oraz formę (datę, godzinę rozpoczęcia i zakończenia, miejsce, rodzaj urządzeń, dane zamawiającego - nazwę, adres, mail, telefon, w przypadku firmy numer NIP).

 

MIEJSCE IMPREZY

Wynajmujący urządzenia powinien zapewnić dostęp do źródła prądu (230 V) w odległości nie większej niż 50 m od źródła zasilania. Teren powinien być przygotowany pod urządzenia - w miarę równy, oczyszczony z ostrych i wystających przedmiotów.

 

WARUNKI DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Wpłata zaliczki w wysokości 40 % wartości zlecenia. Jest to warunek niezbędny do realizacji zamówienia w terminie. W przypadku anulowania zamówienia do 14 dni przed terminem realizacji, zaliczka pozostaje bezzwrotnie w naszej firmie. W przypadku rezygnacji z zamówienia w dniu anulacji zamówienia zamawiający ponosi pełny koszy usługi. Warunki pogodowe nie są podstawą do odstąpienia od umowy.

Pozostała część zapłaty za usługę powinna być uregulowana gotówką lub przelewem na konto na podstawie rachunku lub podpisanej umowy, najpóźniej przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.