Get Adobe Flash player

Imprezy plenerowe dla dzieci :: Jelenia Góra

Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą, która zajmuje się obsługą  imprez plenerowych.

Zapewniamy uczestnikom zabawy atrakcyjne urządzenia do rywalizacji i zabawy - zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, plac zabaw, trampoliny.

Przez cały czas naszej działalności umilaliśmy i umilamy czas dzieciom oraz ich rodzicom podczas licznych festynów, pikników, akcji promocyjnych oraz dni miast.

Uczestniczyliśmy w bardzo wielu imprezach co pozwoliło nam nabrać niezbędnego doświadczenia aby profesjonalnie i rzetelnie obsługiwać naszych klientów, dbać o ich zadowolenie i bezpieczeństwo, biorąc pod uwagę, że naszymi głównymi uczestnikami zabawy to dzieci i młodzież.

Nasze urządzenia są nowe i posiadają atrakcyjną stylistykę sprawiając tym dużo radości i przyjemności korzystających z nich uczestnikom zabawy. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty, są całkowicie bezpieczne i cechuje je wysoka jakość wykonania . Firma nasza posiada ubezpieczenie OC w PZU.

Personel obsługujący nasz sprzęt jest zawsze uśmiechnięty i na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście do korzystających z naszych usług, które sprawia że posiadamy coraz większą liczbę zadowolonych klientów.

Dodatkowym elementem uatrakcyjniającym obsługę imprez z udziałem dzieci jest sprzedaż balonów napełnianych helem, o bardzo dużej różnorodności wzorów - bajkowych postaci i zwierzątek, sprzedaż baloników na patyczkach, wiatraczków,zabawek dmuchanych, świecideł. Polecamy nasze usługi mając nadzieję że staną się Państwo naszymi następnymi zadowolonymi klientami.

 

Dla Dzieci i Młodzieży:
Plac Zabaw - Małpi Gaj / Chiński Basen Z Kulkami, Ślizgawki, Tunele, Tor Przeszkód, Labirynt ,

Zjeżdżalnie Dmuchane : Zjeżdżalnia Delfiny Gigant, Zjeżdżalnia Dino Slide, Zjeżdżalnia Euro Gool,

Zamki Dmuchane: Zamek Arabski Gigant, Zamek Małpka, Zamek Małpka z kulkami,

Plac zabaw dmuchany - tor przeszkód.

Trampoliny - Batuty: Trampolina 470,Trampolina 430, Trampolina 300. 

Euro bungee cztero stanowiskowe.

 

Oferta Dodatkowa:

Sprzedaż balonów napełnianych helem, balonów na patyczkach, wiatraków, zabawek dmuchanych, świecideł.
Sprzedaż waty cukrowej, Pop Cornu, kukurydzy.